Görmen Lazım Kampanya Katılım Şartları

everywhere
1 yıl önce eklendi

HARİTADAN KENDİNE YER BEĞEN!

Görmen Lazım ve Keşif Tutkunu 1 Çifti, dünyanın neresine isterse gönderiyor. *

 

Katılım için Genel koşullar :

Katılım dönemi : 25 Ocak - 13 Şubat 2018

Çekiliş tarihi : 14 Şubat 2018

 

Verilecek ödülün özeti :

Çekilişi kazanacak kişi, yanına sevdiği birini de alarak Qatar Airways’in dünya üzerinde uçmuş olduğu destinasyonlardan birini seçecek, Keşif Tutkunu’nun hediyesi olan gidiş-dönüş uçak bileti ile istediği şehre/ülkeye gidebilecektir.

 

Yarışmayı düzenleyen : @kesiftutkunu ve @gormen_lazim bloggerlarına ait olan instagram hesaplarıdır.

 

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler :

1 - Önce bu fotoğrafı beğen. https://www.instagram.com/p/BeXbcXynyXz/

2 - Ardından,@kesiftutkunu @gormen_lazim ve @qatarairways instagram hesaplarını takip et.

3 - Fotoğrafın yorum kısmına 3 arkadaşını etiketle. (Ünlü kişilerin hesaplarını, herhangi bir şirket/kuruluş hesaplarını ve/veya Fake(Sahte) hesapları etiket-leyenler yarışma kapsamından çıkarılacaktır.)

4 - Daha fazla çekiliş hakkı istersen her yoruma 3 arkadaşını daha etiketleye-bilirsin. (Aynı satıra değil, yeni bir yoruma yeni 3 kişi daha etiketlemen gerekir.)

5 - Bu paylaşımın ekran görüntüsünü alarak hikayende (Insta Story olarak), @kesiftutkunu veya @gormen_lazim etiketiyle paylaşmalısın. Hikayende paylaştıktan sonra 24 saat boyunca durması gerekmektedir. Aksi takdirde katılım geçersiz sayılacaktır. Hesabı gizli olan takipçiler de “KATILABİLİRLER”. Özel bir pro-gram aracılığıyla, tüm hikaye paylaşımlarınızı da kontrol ediyor olacağız.

 

SLOGAN ÖZEL NOTU :

* Haritadan Kendine Yer Beğen! Keşif Tutkunu 1 Çifti, dünyanın neresine isterse gönderiyoruz sloganına açıklama olarak: Çekiliş kapsamında sadece Qatar Airways’in uçtuğu destinasyonlar arasından olmak kaydıyla, dünyanın neresine istenirse gönderebiliyoruz. Code share (Başka havayolu ile yapılan ortak uçuşlar) uçuşlarda geçerli değildir.

 

Yarışmaya katılım 25 Ocak Perşembe günü post paylaşımı yapıldığı andan itibaren başlayıp, 13 Şubat Salı günü 23:59’a kadar yapılabilecektir. Son katılım tarihinde belirtilen saatten sonra yapılan katılımlar, değerlendirme kapsamında olmayacaktır.

 

Yarışma @kesiftutkunu ve @gormen_lazim bloggerları tarafından ortak düzen-lenmekte olup, toplamda 1 çifte ortak hediye olarak verilecektir. İsterseniz @kesiftutkunu, isterseniz @gormen_lazim instagram hesapları üzerinden yarışmaya katılın, her iki koşulda da çekilişe dahil olacaksınız. Her iki hesabın katılımcıları da aynı çekiliş listesine alındıktan sonra, çekiliş yapılacaktır. Sonuç olarak, toplamda 1 çift hediyeyi kazanmış olacaktır.

 

Yarışmaya “Gizli Hesaplar” da KATILABİLİR… Ancak gizli hesap katılımcıları, kampanya katılım şartlarının kontrollerinin yapılabilmesi için 12.02.2018 Pa-zartesi sabahından, hediye bilet kazananın duyurulacağı 14.12.2017 tarihine kadar ‘Gizli Hesap’ düğmesini kapatmalıdırlar. Hesapları belirtilen tarihlerde gizli olan katılımcılar yarışmaya katılmamış sayılacaklardır.

 

Kazanan kişi, 14 Şubat’ta gün içinde duyurulacaktır. Çekiliş, internetteki ran-dom-org veya wmaraci tarzı bir çekiliş aracı ile gerçekleştirilecektir ve çekiliş sonucu hem @kesiftutkunu, hem de @gormen_lazim hesaplarının hikayeler bölümünden duyurulacaktır.

 

Yarışmayı Instagram düzenlemiyor ve desteklemiyor. Qatar Airways merkez ofisi veya Türkiye ofisinin de, bu yarışmayla hiçbir ilgisi yoktur. Bu sebeple, Qatar Airways veya Instagram sorumlu tutulamaz.

 

Yarışmaya 18 yaşını dolduran herkes katılabilir. 18 yaşın altında katılım yapıl-ması halinde, kazanılsa dahi geçersiz sayılacak, hediye için ikinci bir çekiliş yapılmak suretiyle başka bir talihli belirlenecektir.

 

Katılımcının Türkiye’de ikamet ediyor olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması olması gerekmektedir.

 

Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir. Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler veya düzenlemeler olması halinde, yarışmanın seyri değişebilir. Böyle bir sebep olması durumunda, düzenleyici kişiler sorumlu tutulamaz.

 

Yarışma kuralları linki; ayrıca @kesiftutkunu ve @gormen_lazim insagram pro-fillerinde yer almaktadır. Kampanya katılım şartlarının kısa bir özeti ise Yarışma duyurusu paylaşımının açıklamasında bulunmaktadır.

 

Yarışmaya katılanlar, peşinen “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.

 

Yarışmayı kazanan için bileti alma koşulları :

1 - Qatar Airways İstanbul ofisi 0212 296 58 88 veya Ankara ofisi olan 0312 467 07 29 numaralı telefonlarını arayarak, seçtiği destinasyon için Qatar Air-ways’ten uçak biletini 10 Mart 2018’e kadar kestirmelidir.

2 - Uçak bileti ile seyahat edilebilecek tarih, uçak biletini kestireceğiniz tarihten itibaren 3 ay içinde olmalıdır. Daha ileri bir tarihe biletleme yapılmayacaktır.

3 - Qatar Airways ile İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara veya Adana kalkışlı ve/veya varışlı uçuşlar tercih edilebilir.

4 - Kazanan talihli ile beraberinde yolculuk yapacak kişi aynı PNR (Rezervasyon Numarası) üzerinde olacaktır.

5 - Tercih edilen destinasyon ve tarihler için Qatar Airways’in uçak müsaitlikleri baz alınacak olup, dolu olan tarihler için alternatif tarihler ve/veya destinasyon-lar değerlendirilebilir.

6 - Bu kampanya, sadece Qatar Airways’ten 2 kişilik gidiş-dönüş uçak bileti ücretini (Havalimanı vergileri ve yakıt harçları hariç.) kapsamakta olup, varılacak ülke/şehirdeki kişisel harcamalar, transferler, vize ücretleri ve otel ko-naklamalarını kapsamaz. Uçulacak destinasyona ait, Qatar Airways’in sis-teminde gözüken havalimanı vergileri ve yakıt harçları talihliye ait olup, ka-zanan talihli tarafından ödenecektir.

7 - Kazanılan hediye başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez. Belirtilen prosedürlere uyulmaması ve biletin belirtilen koşul-tarihlerde kesilmemesi halinde, ileri bir tarihe erteleme yapılamayacağın-dan, talihli sahip olunan hakkını kaybedecektir.

8 - Kesilen bilet değiştirilemez ve iptal edilemez

Görmen Lazım Kampanya Katılım Şartları

GörmenLazım Editör